Moduleo

Inspirowane naturą Niezmiennie doskonałe

Moduleo® wyznacza standardy przyszłym pokoleniom luksusowych podłóg winylowych. Prowadzimy zrównoważoną produkcję, tworząc rozwiązania podłogowe, które łatwo się instaluje i utrzymuje w czystości. Ponadto nasze podłogi wyróżniają się unikatowym wzornictwem, komfortem użytkowania i doskonałymi parametrami technicznymi.

Jesteśmy inni i jesteśmy z tego dumni
Poza naszym szerokim asortymentem rozwiązań podłogowych, szczycimy się również doskonałym poziomem obsługi klientów oraz bliską współpracą z naszymi licznymi punktami sprzedaży. Dodatkowo, inaczej niż inni producenci, sami zajmujemy się procesem projektowania, produkcji i logistyki – od początku do końca.

Moduleo to w 100% firma belgijska
Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Avelgem w Belgii. Prowadzimy w nim działalność odpowiedzialną wobec środowiska. Wdrażamy wiele inicjatyw mających na celu oszczędność energii oraz obniżenie ilości i recykling odpadów. Nasz w pełni zautomatyzowany magazyn pozwala nam szybko i terminowo dostarczać towar do lokalnych punktów sprzedaży.

VinylTechLab

 


VinylTechLab to doświadczony producent i dystrybutor, który oferuje wysokiej klasy podłogi winylowe. Strategicznym celem VinylTechLab jest dostarczanie nowoczesnych produktów najwyższej jakości oraz gwarancja ich rozsądnych cen.

likeheartlaughterwowsadangry
0