PODŁOGI LAMINOWANE

Alloc

Najmocniejsza podłoga na świecie

Alloc to jedyne panele produkowane w technologi HPL, dzięki czemu nazywane są pancernymi.Laminat HPL,który wytwarzany jest pod wysokim ciśnieniem sprawia,że jest bardzo odporny na wilgoć i zużycie oraz uderzenia niż inne panele dostępne na rynku. To jedyna podłoga laminowana produkowana w tej technologii.Panele Alloc występują w najwyższej klasie ścieralności AC6/34 dlatego mogą być stosowane w najbardziej wymagających przestrzeniach.Poradzą sobie zarówno w salach tanecznych,ale i w każdej kuchni.

Ekstremalne w każdym wymiarze

Panele wyposażone są w specjalny zamek aluminiowy,który zapewnia trwałe i szczelne łączenie paneli,dzięki czemu mogą być montowane bez dylatacji na większej powierzchni niż inne panele podłogowe (do 225m2 lub długości do 15m).Podłogi Alloc są rekomendowane na duże powierzchnie -przeznaczone do mieszkań,apartamentów i obiektów komercyjnych-hoteli,restauracji,sklepów czy powierzchni biurowych.Posiadają 100lat gwarancji domowej i 10lat gwarancji publicznej.

 

PREMIUM FLOOR

Panele laminowane, które zachwycą każdego

Dzięki procesowi laminacji nasze produkty zachowują swój początkowy wygląd oraz są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Sama laminacja to proces, który pozytywnie wpływa na wiele parametrów naszych produktów. Tak przygotowane panele są odporne na ścieranie oraz gotowe do stania się częścią domów oraz mieszkań, gdzie, dzięki swoim właściwościom, służyły będą przez wiele lat.

Wszystkie dostępne u nas produkty to również panele do ogrzewania podłogowego, dzięki którym możliwa będzie instalacja oraz korzystanie z metody ogrzewania, która jest coraz częściej stosowana zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jej popularność opiera się na relatywnie niskim zużyciu energii oraz możliwości ocieplenia całej powierzchni pomieszczenia, w odróżnieniu od miejscowego ogrzewania metodami tradycyjnymi.

Niezależnie od tego, który z widniejących na naszej stronie internetowej produktów zostanie wybrany, gwarantujemy, iż będzie to idealny wybór dla każdej rodziny. Wierzymy, że podstawą każdego domu lub mieszkania jest odpowiednio dopasowana podłoga, a podejmując współpracę z nami otrzymasz produkty, dzięki którym każdy będzie miał okazję spełnić swoje dekoracyjne marzenia.

SENSA


Odkrywaj świat wszystkimi zmysłami! Podłogi SENSA to połączenie doświadczenia i nowych technologii, które sprawiają, że marzenia o pięknych wnętrzach stają się rzeczywistością.

W swojej ofercie posiadamy wysokiej klasy panele laminowane, które idealnie oddają charakter naturalnego drewna. Posiadają wizualne i dotykowe walory desek, ale zostały wykonane z surowców o lepszych parametrach, dzięki czemu są SENSAcyjnie wodoodporne.

PARADOR

 

Podłoga laminowana Parador wyróżnia się wytrzymałością, odpornością i łatwością w pielęgnacji. Podłogi laminowane świetnie sprawdzają się w praktycznie każdym wnętrzu. Ogromny wybór dekorów, formatów i struktura w naszych podłogach laminowanych PARADOR umożliwia wykonanie indywidualnego, ponadczasowego projektu pomieszczenia. Podłogi laminowane mają autentyczną strukturę tworzą przytulną i przyjemną atmosferę. Podłogi laminowane PARADOR składają się z trzech linii produktowych; Basic, Classic i Trendtime. Bogactwo wzorów sprawia iż mogą zostać one dopasowane do praktycznie każdego założenia architektonicznego. Dzięki inteligentnemu systemowi klipsów można szybko i bez wysiłku położyć podłogi stanowiące najlepsze rozwiązanie zgodnie z hasłem „Made in Germany”.

likeheartlaughterwowsadangry
0